073-7602420  


עיצוב למשרד יוקרתי ואלגנטי: טיפים ודגשים

 

עיצוב למשרד יכול ליצור אלפי יצירות בעלי סגנונות עיצוב שונים. הכל מתחיל ברעיון - החלטה על קו עיצובי אחד ומטרתו ומשם לתת לדמיון להתפתח. משרדים שונים פונים לקהלים שונים, כשאר לכל משרד יש מטרה עסקית שונה ולכן גם העיצוב משתנה בהתאם למטרה זו. אם זה משרדים בעלי אופי ועיצוב חמים וביתי יותר, משרדים בעיצוב צבעוני ונועז, משרדים המעוצבים בסגנון תעשייתי מודרני או משרדים בעיצוב יוקרתי. בדרך כלל משרדים המכוונים לקהל לקוחות בעסקאות גדולות הכוללות סכומים רבים של כסף יעדיפו עיצוב משרדים יוקרתי. עיצוב הפנים זהו "הרושם הראשוני" של העסק והפנים שלו אל מול הלקוחות. העיצוב מעיד על יעילותו והצלחתו של העסק, על כן אין להקל ראש בעיצוב שישדר וימלא את המטרות העסקיות שהצבנו לעצמנו.

 

עיצוב משרדים יוקרתי בשילוב אלמנט אדום נועז

 

 

עיצוב משרדים יוקרתי שונה במהותו מעיצוב בתים פרטיים בסגנון יוקרתי. בית פרטי משמש יותר כ"חלון ראווה" לחפצי היוקרה אותם בוחר להדגיש הלקוח. התכנון מיסודו הוא שונה שכן לעיצוב בית פרטי אין כל מטרה ואג'נדה עסקית חוץ מאשר להיות מותאם לאופי הלקוח ולרצונותיו. עיצוב למשרד יוקרתי לעומת זאת, מתוכנן ומבוצע תוך מטרה להגיע לתוצאה שתעזור להגשים את היעדים העסקיים של העסק. ככל שהעיצוב יהיה מוקפד יותר המערב חומרי גלם איכותיים איכותיים יותר, הדבר בא לביטוי בעיני הלקוחות ומכאן גם במוכנות שלהם לשים את מבטחם בעסק ולסגור עסקאות או להיות לקוחות לטווח ארוך.

 

עיצוב משרדים בסגנון יוקרתי ונקי

 

 

עיצוב משרדים יוקרתי אינו אומר כי צריך להגזים בהכל. ההפך הוא הנכון, הגזמה בכל אלמנט עיצובי יוצרת בסופו של דבר תוצאה מאולצת וקיטשית מידי. התחכום הוא בעיצוב אלגנטי היודע להבליט במידה הנכונה אלמנטים מסוימים בעוד השאר משלימים אותו ונשארים עם קו עיצובי עדין יותר. דוגמה טובה לכך השקעה בקיר גדול ועיצובי בעל צבע נועז ובולט בעוד שאר הקירות משלימים אותו עם צבעים ועיצוב עדין יותר. הדבר הכי חשוב הוא להשקיע בפרטים הקטנים אם זה מראות יפות, כורסאות איכותיות לפינות ישיבה, בר מים ופינת קפה ועוד. ההשקעה בפרטים הקטנים היא זו שיוצרת את כל ההבדל בין עיצוב הנראה לכאורה יוקרתי, לבין עיצוב יוקרתי שהוא באמת איכותי ונשמר לאורך זמן. עיצוב למשרד יוקרתי אינו עניין של מה בכך והוא מצריך ניסיון של מעצבת פנים המנוסה בעיצוב פנים יוקרתי עם טאצ' של אלגנטיות ותחכום.

 

עיצוב יוקרתי לקבלה של המשרד

 

לצפייה בפרוייקטים של עיצוב משרדים לחצו כאן!