04-8412196   


עיצוב משרדים קטנים

 עיצוב משרדים קטנים היא חידה עבור אנשים רבים. רובנו הרי יודעים לעצב ברמה בסיסית, אולם ידוע כי רושם ראשוני הוא חושב מאין כמוהו, ולכן דריכת הרגל הראשונה של הלקוח במשרדנו מהווה במידה רבה חלק מאותו רושם ראשוני. כאשר מדובר במשרדים גדולים, ניתן לקחת לדוגמא מחברות רבות שאנחנו מכירים, או לפנות לחברות אשר מתמחות בעיצוב משרדים בקנה מידה גדול.

אך מה עושים עם עיצוב משרד קטן? לבעלי עסקים קטנים ומשרדים קטנים – הכתבה הזו היא בשבילכם.

 

עיצוב משרד קטן בסגנון מודרני

 

 

עיצוב משרד קטן – מאיפה מתחילים?

כאשר מדובר במשרד קטן אין זה אומר כי לא ניתן להשקיע בעיצוב שישדר מקצועיות כמו בחברות הגדולות. עצם העובדה כי מדובר על עיצוב משרד קטן, יכול לתת יתרון משמעותי על פני המשרדים הגדולים. צריך לנצל את העובדה כי משרד קטן נותן יחס אישי יותר ומשדר שירות ביתי יותר עבור לקוחותיו ולגלם זאת בעיצוב המשרד. העיצוב יקבל אופי חם יותר שישדר תחושה מזמינה ובטוחה אך גם מקצועית. אפשר להשקיע בפינות ישיבה באזור ההמתנה באווירה ביתית לצד עיצוב מקצועי ומוקפד יותר באזורי הקבלה וחדר הישיבות. צבעים חמים בשילוב של צבעים עדינים משלימים יכול לתת את האפקט הרצוי של תחושת נוחות וביתיות עם מקצועיות בלתי מתפשרת. העיצוב חייב להיות מתוכנן בתחכום שיגרום ללקוחות תחושה מזמינה ובטוחה ולעובדי המשרד סביבת עבודה נעימה.

 

 

עיצוב משרדים קטנים: דגשים לביצוע

התאמת צבעי הקירות, התקרה והרצפה צריכים להתאים לרהיטים, אם מבחינת צבעם ואם מבחינת צורתם וגודלם. ככל שהצבעים כהים יותר כך מתקבלת הרגשה של חלל קטן יותר וההפך, ככל שהצבעים בהירים יותר, כל החלל נראה גדול יותר. לכן חשוב לשחק נכון בבחירת האלמנטים השונים והרהיטים השונים והצבתם במקומות הנכונים, בכדי לקבל יצירה סופית בעיצוב מדויק ומוקפד. עיצוב משרדים קטנים יכול להתאפיין בנוסף במשחקים שונים עם החלונות והתאורה במקומות הנכונים ובחירת גודלם הייעודי. שילוב זה גם יכול לתרום משמעותית לתחושת המרווח בחלל ויכול ליצור אשליה של משרד גדול יותר.

 

 לחצו כאן לצפייה במגוון פרויקטים לדוגמא

 

 

עיצוב משרדים קטנים למראה חמים ומזמין

 

עיצוב חדר ישיבות במשרד קטן