073-7602420  


עיצוב משרדים open space

 

ה open space הפך לאחד התחומים החמים בעולם העסקים של היום, לרבות תחום עיצוב המשרדים. מעסיקים רבים וגם עובדים חיפשו דרך יעילה לשילוב עבודה בצוות מחד, עם פרטיות מאידך. אולם, לא כולם יודעים לעשות את זה נכון. להלן יופיעו כמה טיפים אשר יסייעו לכם בעיצוב הopen space המושלם.מטרתו של עיצוב משרדים בסגנון הopen space הוא בעיקר בכדי לאפשר עבודת צוות מלאה בסביבת עבודה נעימה ומרווחת.

 

עיצוב open space למשרדים

 

 

איך עושים זאת נכון?

עיצוב משרדים open space נועד לרוב עבור הלקוח, אולם פעמים רבות הוא נועד גם עבורנו – העובדים. ככל שתעצבו את האופן ספייס בצורה יעילה ומעוצבת יותר, כך סביבת העבודה תהיה נעימה יותר ויעילות ותפוקת העבודה תהיה רבה יותר. אל תפחדו לשלב פינות מעוצבות עם פופים, כורסאות, טפטים צבעוניים וכדומה. Open space  יכול להיות מעוצב באינספור דרכים, אך עצם העובדה כי לא מדובר בעיצוב חללים נפרדים בו קל יותר לבחור קו עיצובי עבור כל חדר, אלא בחדר אחד גדול- מאתגרת את עבודת העיצוב. בכדי להימנע מקו עיצובי אחיד ומשעמם לכל החלל הגדול, יש למצוא את הדרך הנכונה ביותר לשלב בין כמה סגנונות עיצוב בצורה בה נקבל תוצאה הרמונית מושלמת ולא יצירת שעטנז. השילוב צריך לכלול התאמה בין הצבעים השונים, התאמתם לצורות וצבעי הרהיטים המשרדיים, לבחירת הריצוף ועיצוב התקרה והאלמנטים העיצוביים כגון עציצים או פינות ישיבה ועוד, למשרד.  

 

עיצוב פנים בסגנון open space למשרדים

 

מה חשוב לדעת לפני שמעצבים open space

ישיבה בחלל open space  אינה מתאימה לכול מקום עבודה. ישנם מקומות עבודה בהם כל מחלקה או צוות צריכים את הפרטיות שלהם בשל קצב עבודה אינטנסיבי ורועש הכולל שיחות טלפון, תזוזה רבה בחלל ועוד. עם זאת, לרוב מדובר בצוותי עבודה בודדים, כך שניתן להקצות עבורם חללי עבודה קטנים יותר, בעוד רוב המשרד יתנהל באזור ה open space. חדרי ישיבות שקופים עם וילונות בצבעים מתאימים, יכולים להיות הפתרון המושלם לישיבות צוות בחלל ה open space , כך שניתן יהיה לקבל גם אזורים ללא רעש כלל. 

 

משרד מעוצב בעיצוב פנים סגנון open space

 

לסיכום, עיצוב משרדים open space כשמו כן הוא חלל אחד גדול ללא חלוקת חדרים. יחד עם זאת, ניתן לבצע חלוקה מדומיינת של החלל לאזורים שונים על ידי פינות ישיבה, חדרי ישיבות שקופים, פינות עיצוביות ועוד שלל רעיונות אחרים. כך, שמתקבלת לנו יצירה של חלל עם תחושה מרווחת ומוארת אך גם תחושה מגוונת ויצירתית בה לכל אזור או פינה יש את הסגנון העיצובי שלו ואת הפונקציונאליות הייחודית שלו.

 

למידע נוסף על משרדים מעוצבים לחצו כאן!