073-7602420  


עיצוב משרדים קטנים

עיצוב משרדים קטנים היא חידה עבור אנשים רבים. רובנו הרי יודעים לעצב ברמה בסיסית, אולם ידוע כי רושם ראשוני הוא חושב מאין כמוהו, ולכן דריכת הרגל הראשונה של הלקוח במשרדנו מהווה במידה רבה חלק מאותו רושם ראשוני. כאשר מדובר במשרדים גדולים, ניתן לקחת לדוגמא מחברות רבות שאנחנו מכירים, או לפנות לחברות אשר מתמחות בעיצוב משרדים בקנה מידה גדול.

 

מה עושים אבל עם משרדים קטנים? איך עושים עיצוב משרד קטן? ואיך מנצלים את השטח שניתן בצורה הטובה ביותר? להן מספר דגשים לבעלי עסקים קטנים ומשרדים קטנים

 

עיצוב משרד קטן בסגנון מודרני

 

 

עיצוב משרד קטן – מאיפה מתחילים?

כאשר מדובר במשרד קטן אין זה אומר כי לא ניתן להשקיע בעיצוב שישדר מקצועיות כמו בחברות הגדולות. עצם העובדה כי מדובר על עיצוב משרד קטן, יכול לתת יתרון משמעותי על פני המשרדים הגדולים. צריך לנצל את העובדה כי משרד קטן נותן יחס אישי יותר ומשדר שירות ביתי יותר עבור לקוחותיו. אתם לא צריכים להשקיע עלויות גבוהות, כדי להשכיר משרדים גדולים ולעשות "שואו" בשביל הלקוחות. כיום ניתן להשתמש בחלל קטן, באמצעות מגוון של טכניקות שונות ולגלם זאת בעיצוב המשרד. העיצוב יקבל אופי חם יותר בחלל העובדה, וישדר תחושה מזמינה ובטוחה אך גם מקצועית תוך כדי חשיבה כלכלית וחסכונית.

 

אנו מבינות שעיצוב פנים למשרדים קטנים הינו אתגר עיצובי, ולכן אנו מציעות להתמקד בעיצוב וסידור פשוט, חמים, ובסגנון בוטיק. אפשר  למשל להשקיע בפינות ישיבה באזור ההמתנה באווירה ביתית, המיועדים עבור אירוח לקוחות במשרד, לצד עיצוב מקצועי ומוקפד יותר באזורי הקבלה וחדר הישיבות. צבעים חמים בשילוב של צבעים עדינים משלימים יכול לתת את האפקט הרצוי של תחושת נוחות וביתיות עם מקצועיות בלתי מתפשרת. העיצוב חייב להיות מתוכנן בתחכום שיגרום ללקוחות תחושה מזמינה ובטוחה ולעובדי המשרד סביבת עבודה נעימה.

 

 

עיצוב משרדים קטנים למראה חמים ומזמין

 

עיצוב משרדים קטנים: דגשים לביצוע

התאמת צבעי הקירות, התקרה והרצפה צריכים להתאים לרהיטים, אם מבחינת צבעם ואם מבחינת צורתם וגודלם. ככל שהצבעים כהים יותר כך מתקבלת הרגשה של חלל קטן יותר וההפך, ככל שהצבעים בהירים יותר, כל החלל נראה גדול יותר. לכן חשוב לשחק נכון בבחירת האלמנטים השונים והרהיטים השונים והצבתם במקומות הנכונים, בכדי לקבל יצירה סופית בעיצוב מדויק ומוקפד. עיצוב משרדים קטנים יכול להתאפיין בנוסף במשחקים שונים עם החלונות והתאורה במקומות הנכונים ובחירת גודלם הייעודי. שילוב זה גם יכול לתרום משמעותית לתחושת המרווח בחלל ויכול ליצור אשליה של משרד גדול יותר. מעוניינים שנבוא ונעצב לכם את המשרד הקטן שלכם? מעוניינים בפתרונות אחסון למשרד קטן? או בעוד טיפים ועצות? צרו אתנו קשר ונשמח לעזור לכם

 

 לחצו כאן לצפייה במגוון פרויקטים לדוגמא

 

עיצוב חדר ישיבות במשרד קטן