073-7602420  


עיצוב בתי יוקרה בישראל

לכאורה, אין הבדל בין תכנון דירת מגורים, תכנון מבנה ציבורי או תכנון בתי יוקרה. ההבדל הוא בקנה המידה, לא במהות האדריכלית. ובכל זאת, כשניגשים למלאכת עיצוב בתי יוקרה או עיצוב פנים של בתי יוקרה מושם דגש רב על איכות החומרים, על תבונת הכפיים של בעלי המקצוע, ועל השימוש בטכנולוגיות מתקדמות של "הבית החכם", שנועדו להקל ולהנעים את חייהם של הדיירים.

 

 

עיצוב פנים של בתי יוקרה - משימה הדורשת השקעה

עיצוב בתי יוקרה היא משימה שדורשת התגייסות טוטאלית והשקעה, הן מצדנו כאדריכליות והן מצד הלקוחות, כשותפים שווי זכויות לתכנון ולעיצוב. משלב תכנון הפרוגרמה והעקרונות הכלליים ועד שלב הגמר והליווי הצמוד בבחירת הפריטים המשלימים, אנו רואות יום יום לנגד עינינו את צורכי הלקוח ואת חלומותיו ושאיפותיו.

 

כל אדריכלות מייצרת סביבת חיים, ונוגעת לתחומים המקודשים והנשגבים ביותר כמו גם לתחומי היומיום הפעוטים והתפקודיים ביותר. תכנון בתי יוקרה וגם תהליך עיצוב פנים של בתי יוקרה חייב להביא בחשבון הן את מנהגי האירוח של הבעלים, את מראית העין ומה שגלוי לכל, אבל גם את אחורי הקלעים – הנוחות, הפונקציונליות, שטח הפנים, הפתרונות הקלים ועוד. קו התפר שבין הנשגב ליומיומי הוא נסתר, ויש להלך עליו בזהירות ובמיומנות. במיוחד בבתי יוקרה, אנו משתדלות להתמקד באלמנטים נצחיים, על זמניים, ופחות להיגרר אחר טרנדים ואופנות מתחלפות.

 

 

עיצוב דירות יוקרה בישראל

גם קסמן של דירות יוקרה במגדלים החדשים שבמרכזי הערים הגדולות הולך וכובש לו אוהדים בישראל. בין שמדובר בזוגות בוגרים שילדיהם עזבו את הקן או במשפחות צעירות שאינן מוותרות על הקרבה למוקדי הבילוי – עיצוב דירות יוקרה הוא שירות שהדרישה אליו גדלה בהתמדה בליווי צמוד של עיצוב בתי יוקרה .

 כשניגשים למלאכת עיצוב דירה יש להביא בחשבון לא רק את הצרכים והרצונות של בעלי הבית, אלא גם את היחסים בין הדירה לבניין כולו, ואת יחסה אל הנוף החובק אותה – בפנטהאוזים, בדירות גג, בדירות יוקרה מרובות מרפסות ואף בדירות גן בעלי שטח רחב.

 לעבודת עיצוב פנים לדירות יוקרה יש חוקים משלה – בין שמדובר בדירה בסגנון קלאסי, מודרני או אקלקטי. חלוקת החלל בדירות יוקרה מבקשת לשוות לדירה תחושה של בית פרטי, הנטוע בתוך עיר סואנת ושוקקת. לכן, עיצוב דירות יוקרה חייב להקפיד על התייחסות למרפסות ולנוף, לפרטי גמר ייחודיים ונדירים, ולנוחות מקסימלית – כזאת המצדיקה את ההשקעה.

 

לפרטים נוספים צרו אתנו קשר

 

 

.