073-7602420  


תכנון ועיצוב משרדים

 

תכנון ועיצוב משרדים הפך בשנים האחרונות לתחום נפוץ בעולם אדריכלות הפנים. יותר ויותר עסקים מבינים את החשיבות שבאדריכלות פנים למשרד ותרומתו הן לתפוקת עבודה יעילה יותר וסביבת עבודה נעימה והן עבור שימוש קהל הלקוחות וגיוס לקוחות חדשים. אדריכלות משרדים אינה מסתכמת בחירת רהיטים וצביעת קירות, תכנון אדריכלי ועיצוב פנים למשרדים מצריך תכנון יסודי ומעמיק עד לפרטים הכי קטנים המיושם בצורה בה עסק זה או אחר יוכל להגשים את מטרותיו העסקיות.

 

תכנון ועיצוב משרדים

 

נראות המשרד הוא הרושם הראשוני של העסק ללקוחותיו. עיצוב פנים חכם למשרדים צריך להיות בהתאם למטרות העסקיות אותן מנסה העסק להשיג. תכנון אדריכלי למשרדי שירות רפואי יראה שונה מתכנון אדריכלי ועיצוב למשרדים שנותנים שירות משפטי או משרדי הייטק. לכל עסק יש את האופי שלו ולכן גם צריך להתאים לו את העיצוב שיגשים את המטרות העסקיות שלו.

 

הכל מתחיל ברעיון

 

הכל מתחיל ברעיון, מהו התחושה אותה אנו מחפשים לספק ללקוחותינו ולעובדים שלנו? עיצוב חדשני, עיצוב ביתי, או עיצוב יוקרתי או עיצוב מוקפד ורשמי. ישנם אינסוף סגנונות עיצוב והכל צריך להיעשות בהתאמה לרצונות הלקוח אך גם למטרות העסק. ישנו הבדל משמעותי בתכנון האדריכלי של משרדי עורכי דין המשדרים אמינות הקפדה ומקצועיות לבין משרדי הייטק המשדרים חדשנות ורעננות או משרדים המספקים שירותי רפואה שצריכים לתת תחושת ביטחון ואיכותיות.

 

 

אדריכלות פנים למשרדים לעיצוב מודרני וחדשני 

 

 

אדריכלות משרדים של טובה וצילה אדריכלים

 

 

 

חלוקה נכונה של החדרים

 

התכנון האדריכלי כולל חלוקה נכונה של החדרים במשרד, בחירה נכונה של הצבעים והשילוב ביניהם ליצירת מראה הרמוני, מיקום החלונות ועיצוב גודלם, בחירת התאורה ומיקומה, בחירת אלמנטים עיצוביים כגון רהיטים מיוחדים, פינות ישיבה, תוספי עיצבו למיניהם ועוד. כל פרמטר בנפרד וכל הפרמטרים בשילוב משפיעים משמעותית על התוצאה העיצובית הסופית שנקבל ועל האווירה שהיא תשרה עלינו. נדיר לראות היום משרדים שאינם מעוצבים בהתאמה לאופי העסק.

 

על עסק המכבד את עצמו מבין כי אדריכלות משרדים הינו חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מקידום העסק הן במישור השיווקי כלפי לקוחות והן במישור היומיומי של עבודה במשרד ויצירת סביבת עבודה נעימה ומעוצבת עבור העובדים.

 

לצפייה בפרויקטים של עיצוב משרדים

 

 

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים למשרדים של טובה וצילה