04-8412196   


 עיצוב משרדים

 

 

 לחץ להמשך קריאה 

 

 

לצד תכנון ועיצוב ללקוחות פרטיים, מתמחה משרד T&Z במגזר העסקי: תכנון מבני תעשייה שונים, תכנון משרדים, בדגש על עיצוב משרדי הייטק.


משרדים מעוצבים- חשיבות עיצוב סביבת העבודה במשרד


היום מוסכם על הכול כי עיצוב סביבת עבודה תומכת הוא תנאי הכרחי לאפקטיביות העובדים במשרד ומכאן שגם להצלחת העסק. משרדים מעוצבים עם חללים פתוחים לצד מרחבים אישיים ואינטימיים, פינות מפגש וחדרי ישיבות שתוכננו בצורה נכונה, כל אלה תורמים לרווחתו של העובד, מחזקים את הקשר בין העובדים לבין עצמם ובינם לבין מקום העבודה, משרים אווירה נינוחה על מבקרים ולקוחות מזדמנים ובסופו של יום מקדמים את האינטרס העסקי.


עיצוב למשרד- שפה אדריכלית שונה 


לא רק השפה האדריכלית שונה כשניגשים למלאכת עיצוב משרדים או תכנון משרדים – גם הצרכים שונים, ומספר הלקוחות שונה. בבואנו לתכנן משרד ככלל, ובעת עיצוב משרדי הייטק בפרט, אנו רואות לנגד עינינו לא רק את הבעלים, אלא גם את צורכיהם של המנהלים והעובדים הזוטרים – ואפילו את צורכי הלקוחות הפוקדים את המקום. שכן, עיצוב פנים במשרדים ובחברות הוא אמצעי שיווקי בעל משקל, בהיותו כרטיס הביקור והאלמנט המרכזי ביצירת התדמית של העסק. 


האתגר שבתכנון אדריכלי ועיצוב למשרד


בעבודת עיצוב פנים למשרדי הייטק נעשה ניסיון תמידי לנצל את החלל באופן שיביא לידי ביטוי גם את התנופה, היצירתיות והמעוף של תחום ההייטק והעובדים בו: חללים נוחים לעבודה אבל גם לתנועה, לתחושת מרחב וחופש יצירתי.  


 

האתגר הגדול בתהליך עיצוב משרדים וכן בעת עיצוב פנים למשרדי הייטק הוא איפוא ההימנעות מהקלישאה: מצד אחד, יש לייצר משרד מעוצב בעל חללים ושפה אדריכלית מתאימה ופונקציונלית, שתהיה אופיינית לתחום ונוחה למשתמש – ומצד שני, לייצר זהות ייחודית ובידול באמצעים מקוריים ויצירתיים כמו שימוש בצבעים, זוויות מקוריות או מפלסים מפתיעים.

בין שחלוקת החלל בעיצוב למשרד דוגלת בחדרים נפרדים ואינטימיים, ובין שהבחירה ב-open space מתאימה לאקלים המשרדי, משרד מעוצב ויעיל הוא לפעמים מפתח להצלחה. 


 

תמונות פרוייקטים לעיצוב משרדים:

 

 

 

למידע נוסף על עיצוב משרדים:

עיצוב משרדים open space    תכנון ועיצוב משרדים     עיצוב משרדים יוקרתי ואלגנטי     עיצוב משרדים קטנים      עיצוב משרד עורכי דין