073-7602420  


תכנון מבני ציבור

 

בין שמדובר במרכז קניות או בבית כנסת, במוזיאון או בקופת חולים - בעינינו, אין הבדל גדול בין תכנון מבני ציבור לתכנון בית פרטי. בסופו של דבר, כולם כאחד צריכים לבטא שילוב נכון ומדויק של חלל ואור, ולהיות נאמנים לעצמם.

 

צפו בפרויקטים נבחרים

 

 

הפרטים והדגשים הקטנים בתכנון של מבני ציבור

מבנה כזה באשר הוא יהיה על זמני, ויישמר רלוונטי גם עשר, עשרים וחמישים שנה אחרי שנבנה. ועדיין, אנו ניגשות לתהליך של תכנון מבני ציבור בחרדת קודש יתרה. לא בגלל ההיקף, כמו בגלל האחריות הציבורית, החברתית והסביבתית הרובצת על כתפי האדריכל. שכן, בתכנון מבני ציבור, מזמין העבודה אינו הלקוח היחיד.

 

אדריכלות מבני ציבור

המשתמשים, המבקרים, התלמידים, המתפללים, הקונים, התושבים – את כולם עתיד המבנה לשרת, וכמוהם, עליו לשרת גם את הסביבה שבתוכה הוא מתקיים. כדי ליצור מבנה על-זמני, המשולב באדריכלות המודרנית והחדישה ביותר, שיישאר רלוונטי גם בדורות הבאים, יש לפעול מתוך ענווה כלפי היקום ומתוך כבוד לסביבה. ב-30 שנות פעילות המשרד תכננו, עיצבנו והיינו מעורבות בעשרות רבות של פרויקטיי אדריכלות מבני ציבור, שעליהם עיקר גאוותנו. עם לקוחותינו הבולטים בתחום זה נמנים משרד הביטחון, קופת חולים הכללית, רשות העתיקות, חיל האוויר, ומועצות מקומיות רבות.

 

לפרטים צרו אתנו קשר