//כיצד עיצוב פנים משפיע על האווירה בבית?

כיצד עיצוב פנים משפיע על האווירה בבית?


דמיינו שאתם נכנסים לבניין משותף, עולים במדרגות ונכנסים לכל אחת מן הדירות בבניין.
בדירה הראשונה, אתם פוגשים רצפת שיש מיושנת, חלונות אלומיניום ללא וילון, מטבח פשוט כפי שמקבלים בדירת קבלן, והרבה מאוד אור שמציף את הבית בגוון לבן.
בדירה השניה אתם פוגשים רצפת קרמיקה מעוצבת, מטבח מודרני עם מכשירי חשמל חדשניים, כסאות בר מוגבהים, סלון מודרני עם אלמנטים של זכוכית ושיש, וילונות ונציאניים ורמת תאורה מתאימה עם גוון מעט מעומעם.
בדירה השלישית, אתם מגלים רצפת פרקט, מטבח כפרי מעץ מלא עם כלי נחושת, סלון מודרני עם עבודות גבס של הנמכות תקרה, נישות וספריית גבס לספרים, חלונות בלגיים בגוון בורדו עם וילונות קלאסיים פתוחים לרווחה, ושפע של אור חודר פנימה אבל בגוון מעט מעומעם.

דמיון בריא יסייע לכם להבין מה אתם באמת רוצים

אם אתם יכולים לדמיין את זה, אתם יכולים גם להבין כיצד עיצוב פנים משפיע על האווירה בבית.
השפעת העיצוב על האווירה יכולה לחול באופן ישיר מפריטי העיצוב, ובאופן עקיף באמצעות רמת התאורה בבית, גוון האור, מעבר אוויר בין החדרים השונים וכדומה.

מה היא אווירה טובה מבחינתכם?

כל אחד רוצה אווירה טובה בבית, אבל כל אחד מתרגם את המונח אווירה טובה, בצורה שונה.
יש אנשים שעיצוב חדשני ומתכתי עם שילובי שיש וזכוכית מעניקים להם את התחושה הנעימה ביותר, ואחרים זקוקים את התחושה העצית, הריח העצי, המגע העצי והמראה העצי כדי להרגיש מעט טבע בתוך המרחב האורבני בו הם חיים.
המשמעות היא, שעליכם להגדיר לעצמכם מה זה בדיוק אווירה טובה מבחינתכם.

מתחילים לבד, ולאחר מכן נעזרים באיש מקצוע

את התהליך הזה כדאי מאוד לעבור תחילה באופן עצמאי, ביניכם ובין עצמכם, להגדיר לעצמכם מה בדיוק מעניק לכם את התחושה הטובה ביותר.
את השלב הזה כדאי לעשות בליווי קטלוגים וגלריות.
בהמשך הדרך, איש מקצוע איכותי יוכל לסייע לכם להביא את הרעיונות שלכם לכדי מימוש בצורה הטובה ביותר ובדיוק כפי שצריך להיות כדי לקבל את האווירה הנדרשת מבחינתכם.

אהבתם? היכנסו לבלוג וקראו עוד.
מחפשים משרד אדריכלים בקריות שיעזור לכם לעצב את הבית בדיוק כמו שחלמתם?  צרו קשר.

2022-11-09T12:55:03+02:00
WhatsApp chat
דילוג לתוכן