/טובה וצילה
טובה וצילה2022-08-23T10:50:05+03:00
אודות טובה דוד וצילה רייזר
משרד אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלות היא אמנות, שהבד והמכחול שלה הם חלל, צורה, מרחב. אלא שבשונה מאמנות שמקדשת את האסתטיקה, אדריכלות מקדשת את הפונקציונליות, את השימושי.

אדריכלות טובה נבחנת בסופו של דבר לא רק בהתפעמות שהיא מייצרת, אלא בנגישות שלה ובכוחה לשפר את היום יום; ועוד דבר: אדריכלות טובה היא כזו הנטועה במרחב שבו היא מתקיימת.
עליה להיות חלק מהמרקם הסביבתי, לא להתנכר אליו, ולבטא את הערכים הסביבתיים של המקום והזמן, של החברה, ההיסטוריה, התרבות והסביבה. בהיותה יוצרת סביבה, עליה לנהוג באחריות, באיפוק ובצניעות.
דווקא בשל כך, אנו רואות את ייחודנו ביכולת הוורסטילית שלנו – להתגמש, להתאים את עצמנו לאדם, לגלות קשב כלפי הסביבה.
איננו מאמינות ב"חתימת יד" אדריכלית מובהקת, ולא דוגלות ב"סגנון אישי" שאדריכל כופה על לקוחותיו.
יש לנו כמובן טעם ודעה, וגם ניסיון עתיר ורב שנים והצלחות לאין-ספור. אבל בעינינו, מגוון הם מסימני הייחוד שלנו, היכולת האינסופית לנוע על פני סקאלה רחבה של סגנונות, צרכים ומאוויים.
היכולת להקשיב לכל לקוח היא הבסיס לתפיסה האדריכלית שלנו, והאיכות של עבודותינו נבחנת בהתאמה שלהן לחיי היום-יום של המשתמש, הדייר, הלקוח או המבקר

משרד האדריכלים Z&T, טובה דוד וצילה רייזר אדריכליות, הוקם בשנת 1987 ומונה צוות של שמונה אדריכלים.
מאחורי המשרד ניסיון עתיר בתכנון ועיצוב של מעל 1000 מבנים, בדיסציפלינות שונות: בנייה פרטית, מבני ציבור, בינוי ערים, שימור מבנים ועיצוב פנים. צפו בפרויקטים אדריכלות ועיצוב פנים.

צוות המשרד אמון על חידושי הטכנולוגיה ומקפיד להתעדכן באופנות וחידושים באמצעות השתתפות בתערוכות וכנסים בארץ ובעולם. 

עם לקוחותינו הבולטים נמנים משרד הביטחון, קופת חולים כללית, חברת אזורים, רשות העתיקות, חיל האוויר, חברת דשנים, חברת גדות ביוכימיה, ליקורסט, תבור אלקטרוניקס, רשת החשמל ארכה, התאחדות התעשיינים, אליתה לווינג חברות היי טק שונות, משרדי עורכי דין מובילים וכן מאות לקוחות פרטיים.

צור קשר

השאירו את הפרטים שלכם ונציג מהמשרד יצור אתכם קשר במהרה או חייגו – 073-7600546

בין לקוחותינו
WhatsApp chat
דילוג לתוכן