//כך תעצבו מבני ציבור בסגנון הייטקיסטי מודרני

כך תעצבו מבני ציבור בסגנון הייטקיסטי מודרני


שכרתם או רכשתם חלל מסחרי העתיד לשרת אתכם לצרכי פעילותה של חברת ההייטק או מיזם הסטארט-אפ אותו אתם מקימים?
בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים לעיצוב חללים מסחריים בסגנון הייטקיסטי מודרני.

סביבת העבודה של משרדי הייטק וחברות סטארט אפ, שונה באופייה ונראותה מכל סביבת עבודה אחרת וזאת לנוכח צרכי העבודה השונים המאפיינים את פעילותן של חברות ה-הייטק וה-סטארט אפ.
מאפיינים אלו כוללים בין היתר את הצורך בחלל עבודה משותף ופתוח או מה שמכונה בשפה העיצובית-מקצועית כ-OPEN SPACE ואת הצורך באבזור שטח המשרד בחללים שונים הקשורים יותר לנושא רווחת העובדים
כגון: חדרי אוכל מרווחים ומפנקים, חדרי משחקים ואזורי ישיבה גדולים היכולים לשמש כמקום בו העובדים נחים ואפילו ישנים במהלך יום העבודה.

מאפיינים עיקריים לעיצוב חללים מסחריים המיועדים לחברות הייטק וסטארט-אפ

עיצוב משרדי הייטק וסטארט-אפ, הינו הליך עיצוב הנכלל בקטגוריית עיצוב מסחרי.
הליך עיצובי זה נועד לאפיין ולייחד את סביבת העבודה ההייטקיסטית ולכן פעולות העיצוב השונות משלבות בתוכן התייחסות נקודתית לאבזור החלל במערכות טכנולוגיה מתקדמות וגאדג'טים מדליקים בכל עבר.
בחלק גדול מהמקרים, הליך עיצובו של משרד הייטק מתאפיין במראה אורבאני המשלב בתוכו אלמנטים שונים הלקוחים מעולם תכנון מבני ציבור.
 לרבות, בניית מסלולי נגישות לבעלי מוגבלויות, חדרי שירותים מרווחים, ניצול מטיבי של מקורות אנרגיה זמינים וכדומה.

במידה וגם לרשותכם עומד חלל מסחרי או מבנה ציבורי אותו תרצו להשמיש כחלל עבודה לצרכי פעילותה של חברת ההייטק או הסטראט-אפ שבבעלותכם.
אנו ממליצים גם לכם להיוועץ בראש ובראשונה עם מספר אדריכלים מנוסים בעלי התמחות ענפית בתחום עיצוב הפנים של מבני ציבור וחללים מסחריים.
היוועצות מקדימה זו תאפשר לכם לשאוב השראה ממקורות מקצועיים ובהמשך הדרך (לאחר שבחרתם באדריכל –מעצב פנים הראשי לצורך ביצוע העבודות), להביא לידי ביטוי מעשי את כל רעיונות העיצוב המוטרפים והגדולים ביותר עליהם אתם חולמים.

התייחסות לשטח כיחידה אחת שלמה

כאשר אתם מצויים בהליך עיצוב חלל מסחרי המיועד למטרות עיצוב משרדי הייטק וסטארט-אפ, אנו ממליצים לכם להתייחס לכל השטח העומד לרשותכם כיחידה אחת שלמה בעלת עיצוב אחיד וקונספטואלי.
רק לאחר מכן לייצר פינות ועמדות עבודה אישיות או משותפות בעלות מאפיינים עיצוביים מנוגדים לעיצוב הכללי והמרכזי של החלל.

את החללים השונים בשטח המבנה או החלל המסחרי העומד לרשותכם, תוכלו לייחד באמצעות צבעוניות שונה או באמצעות יצירת מחיצות דקורטיביות.
תוכלו לעשות זאת באמצעים שונים כגון: קירות מסך שקופים או קירות זכוכית מודפסת, מחיצות אבן בציפוי אבני בריק המקנים תחושה אורבאנית ופתרונות חציצה נוספים העומדים לרשותכם כיום.
כמו כן, אנו ממליצים לכם להיחשף לכמה שיותר סגנונות עיצוב של משרדי הייטק וסאטרט אפ מסביב לעולם ולהתעדכן אונליין (תוכלו לעשות דרך רשת האינטרנט כמובן) בכל הטרדנים המובילים של עולם העיצוב התעשייתי, ההייטקיסטי והמודרני כאחד.

2022-10-03T11:05:18+03:00
WhatsApp chat
דילוג לתוכן