//עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים


מושג חד משמעי ולא ניתן לוויכוח אין זה משה באיזה סגנון ובהשראת איזו רוח מעוצב המטבח שלכם בין אם מדובר בעיצוב אתני, רטרו, מודרני, פרובנס או כפרי, אסטטיות העיצוב חייבת לידי ביטוי בכל פינה – בראש ובראשונה לנוחותכם האישית.
אל תהיו נמהרים – בחרו כמה סגנונות עיצוב והשוו ביניהם.

כפי שציינו מעלה, לעיצובים בכלל ולעיצוב המטבח בפרט פנים רבות.
גם בתוך רובריקות העיצוב השונות קיימים סוגי ואפשרויות רבות, שילובים, מרקמים וצורות עבודה, התלויים במידה רבה בתקציב הלקוח וטעמו האישי.
על מנת שלא להתפזר רצוי לבחור כמה מהסגנונות האהובים עליכם ביותר ולראות כיצד ניתן לשחק איתם ולשלבם במסגרת אפשרויות התקציב והאפשרויות האסטטיות.
ליווי של מעצב פנים בתהליך הבחירה בין האופציות הנבחרות קריטי ביותר מאחר שיוכל לתת לכם כיוונים נוספים למחשבה אשר עשויים לתרום ליעילות המטבח ולנראותו העתידית

• יש לכם מעצבת פנים בצפון או בשאר רחבי הארץ? תנו לו עבודה! במהלך הפגישה עם מעצבי הפנים והאדריכלי הפנים של T&Z אדריכלות ובינוי ערים ישבו מולכם אמני העיצוב מהשורה הראשונה ויראו לכם הלכה למעשה איך יראה מטבח החלומות שלכם.
חשיבות הסקיצה ואפשרויות החשיבה המדוקדקת חשובה לנו במיוחד וזאת לאור ההבנה שלא מה שבר שינוי על הדף ניתן לשינוי גם ברגע בו ניתן אור ירוק והעבודה יוצאת אל הפועל.

• העדיפו סקיצות על פני תיקונים על המקור – חשוב לנו לבצע את העבודה הנקייה ביותר, ועל כן, אנו שמים דגש כה בולט על בחינת האפשרויות בשלב ההתחלתי, גם על ידי הדמיות ועומדים על כך שהלקוח שלנו יבחר כמה סגנונות עיצוב הקרובים לטעמו למניעת מצבים של ביצוע "תלאים" ו "תפרים".
כפי שאנו ב T&Z אומרים: הימנעו מתיקונים מיותרים על גבי קנבס הציור לפני שביצעתם את הטיוטות הנדרשות…

עיצוב יוקרתי לא על חשבון עבודת אדריכלות נכונה 

חומרי עיצוב מטבחים בסגנון יוקרתי תוכלו למצוא במקומות רבים, אך לא פחות חשוב מכך לעשות עבודת בית קלה בדבר טיב החומרים וההתאמה לצרכים שלכם, בזמן הממוצע בו אתם מבלים במטבח, קיומם של ילדים קטנים בבית.
את כל הפרמטרים הללו יש להביא בחשבון במקביל לעיצוב היוקרתי והיצירתי של המטבח.
קיימים משטחים וחומרי עיצוב מקבילים לחומרי גלם עדינים המעטרים את מטבחי הוינטאג' ומטבחי הקונספט השונים כאלה שכל נגיעה בהם לא תשבור אותם ויוכלו לשרת אתכם לאורך שנים רבות.

טכנולוגיית העיצוב ב T&Z אדריכלות ועיצוב פנים בצפון לוקחת את כל האלמנטים הללו בחשבון עוד לפני תחילת העבודה ומאפשרת לכם לקבל את העיצוב היוקרתי והמעודן בשילוב חומרים המסוגלים לתת שירות לצרכי היום בתחום הבטיחות ואורך חיי המוצר.

אהבתם? היכנסו לבלוג וקראו עוד.
מעוניינים בעיצוב קלאסי, רטרו או פרובנס קשה לכם להחליט מה מבין כלל העיצובים מתאים לכם יותר? חושקים בעיצוב ייחודי ויצירתי?
אנו ב T&Z  משרד אדריכלים בקריות ה"פיקאסו" של עיצוב ואדריכלות הפנים נדע להפוך כל חלום למטבח (מעוצב). צרו קשר.

2022-11-09T14:37:25+02:00
WhatsApp chat
דילוג לתוכן