//עיצוב משרדים
עיצוב משרדים2024-02-01T15:04:16+02:00
פרויקטים

עיצוב משרדים

טובה וצילה אדריכלים גם במגזר העסקי: תכנון מבני תעשייה שונים, תכנון משרדים, עיצוב משרדים ועוד בדגש על עיצוב משרדי הייטק במגוון התחומים למגוון התעשיות.
אנו מאמינים ביכולת שלנו לשלב את החזון של בעלי העסק ביחד עם החזון אדריכלי שלנו כדי לייצר סביבת עבודה אידיאלית, המשפרת את חיי היום יום ומשתלבת עם כל הערכים הסביבתיים של המשרד עצמו.

משרדים מעוצבים - חשיבות עיצוב סביבת העבודה במשרד

היום מוסכם על הכול כי עיצוב סביבת עבודה תומכת הוא תנאי הכרחי לאפקטיביות העובדים במשרד ומכאן שגם להצלחת העסק.
משרדים מעוצבים עם חללים פתוחים לצד מרחבים אישיים ואינטימיים, פינות מפגש וחדרי ישיבות שתוכננו בצורה נכונה, כל אלה תורמים לרווחתו של העובד, מחזקים את הקשר בין העובדים לבין עצמם ובינם לבין מקום העבודה, משרים אווירה נינוחה על מבקרים ולקוחות מזדמנים ובסופו של יום מקדמים את האינטרס העסקי.

עיצוב למשרד - שפה אדריכלית שונה

לא רק השפה האדריכלית שונה כשניגשים למלאכת עיצוב משרד או תכנון משרד – גם הצרכים שונים, ומספר הלקוחות שונה.
בבואנו לתכנן משרד ככלל, ובעת עיצוב משרדי הייטק בפרט, אנו רואות לנגד עינינו לא רק את הבעלים, אלא גם את צורכיהם של המנהלים והעובדים הזוטרים – ואפילו את צורכי הלקוחות הפוקדים את המקום. שכן, עיצוב פנים בדרך משמש את החברות בתור אמצעי שיווקי בעל משקל, בהיותו כרטיס הביקור והאלמנט המרכזי ביצירת התדמית של העסק.

האתגר שבתכנון אדריכלי ועיצוב משרדי הייטק

בעבודת עיצוב פנים למשרדי הייטק נעשה ניסיון תמידי לנצל את החלל באופן שיביא לידי ביטוי גם את התנופה, היצירתיות והמעוף של תחום ההייטק והעובדים בו: חללים נוחים לעבודה אבל גם לתנועה, לתחושת מרחב וחופש יצירתי.  
האתגר הגדול בתהליך עיצוב משרדים הייטק וכן בעת עיצוב פנים באופן כללי הוא איפוא ההימנעות מהקלישאה: מצד אחד, יש לתכנן וליצור משרד מעוצב בעל חללים ושפה אדריכלית מתאימה ופונקציונלית, שתהיה אופיינית לתחום ונוחה למשתמש – ומצד שני, לייצר זהות ייחודית ובידול באמצעים מקוריים ויצירתיים כמו שימוש בצבעים, זוויות מקוריות או מפלסים מפתיעים.
בין שחלוקת החלל דוגלת בחדרים נפרדים ואינטימיים, ובין שהבחירה ב-open space מתאימה לאקלים המשרדי ולריהוט משרדי מעוצב.
משרד מעוצב ויעיל הוא לפעמים המפתח להצלחה.
קראו עוד על טובה וצילה משרד אדריכלות ועיצוב פנים.

צור קשר

השאירו את הפרטים שלכם ונציג מהמשרד יצור אתכם קשר במהרה או חייגו – 073-7600546

בין לקוחותינו
WhatsApp chat
דילוג לתוכן