//מדוע חשוב להשקיע בעיצוב המשרד?

מדוע חשוב להשקיע בעיצוב המשרד?


עיצוב משרדים בעידן המודרני הוא אחת המשימות החשובות יותר בעת מעבר למשרד חדש או בעת פתיחת משרד, כיוון שמשרד מהווה עבור רבים מאיתנו חלל שהוא מעין בית שני.
לכן, על החלל להיות מזמין ונוח עבור עובדי המשרד ולספק לכם את כל מה שהם זקוקים לו לעבודה נוחה ופרקטית.
על עיצוב המשרד להיות מזמין בכל חלל שהוא, בין אם מדובר על פינת ההמתנה, חדר הישיבות, פינת הקפה המרעננת לעובדים, מטבח, מתחם הקבלה ובכלל בכל מקום.
כמו כן, העיצוב הכולל והסגנון של החלל חייב להיות זהה בניהם, על מנת שיהיה קשר ישיר בין החדרים ויהיה קו עיצוב אחד המחבר את החללים בסינרגיה מושלמת.

עיצוב משרד פרקטי ומזמין מאפשר לכם להיות מהיתרונות הבאים:

שיפור תדמית החברה – לעיצוב המשרד יש תפקיד חשוב והשפעה רבה על תדמית ונראות המשרד בפני משקיעים, עובדים, ספקים ולקוחות פוטנציאלים.
כאשר אנו נכנסים למשרד מעוצב בקפידה על פי רוח המותג, אנו יודעים שיש כאן עסק עם חברה רצינית שכדאי לעשות איתה עסקים.
לכן, השקיעו בעיצוב המשרד.

מיתוג נכון – העיצוב מסייע רבות למיתוג החברה, הרי ניתן לשלב בעיצוב את צבעי הלוגו של החברה ואת רוח המותג שיכול להעביר מסרים מסוימים ללקוח פוטנציאל.
יחד עם זאת, חשוב לבצע את המיתוג בצורה נכונה ומקצועית ולהתאים אלמנטים וצבעים על ידי מעצב פנים מיומן בעיצוב משרדים.

נוחות בלתי מתפשרת – עיצוב נכון מאפשר לעובדים לעבוד בצורה נכונה ופרקטית ביום יום וכך לזכות בחלל מרווח שיאפשר להם לנצל את יום העבודה בצורה נכונה ולהפיק את המרב מהלוז הצפוף.
כמו כן, גם הריהוט יהיה נוח ויאפשר לעובדים להימנע מכאבי גב, צוואר וכו'.

ניצול נכון של החלל – עיצוב המשרד בצורה נכונה ומתוכננת מאפשר לנצל כל פינה בחלל ולאפשר לעובדים לעבוד בצורה נוחה במהלך עבודתם, כגון – בניית אופן פלייס שהוא חלל עבודה מרווח שבו יושבים העובדים והוא חוסך במקום רב, כיוון שאין צורך לבנות משרד לכל עובד, אך יש צורך לתכנון את החלל בצורה נכונה.

אהבתם? היכנסו לבלוג וקראו עוד.
מעוניינים בעיצוב קלאסי, רטרו או פרובנס קשה לכם להחליט מה מבין כלל העיצובים מתאים לכם יותר? חושקים בעיצוב ייחודי ויצירתי?
אנו ב T&Z  משרד אדריכלים בקריות ה"פיקאסו" של עיצוב ואדריכלות הפנים נדע להפוך כל חלום למציאות . צרו קשר.

2022-11-09T16:50:23+02:00
WhatsApp chat
דילוג לתוכן