//אדריכלים ביקנעם

אדריכלים ביקנעם

השכרת שירותיו של אדריכל כזה או אחר, הינה צעד בעל השלכות משמעותיות להמשך הדרך.
בין אם מדובר בתכנון אדריכלי של מבנה שלם או לחילופין עיצוב פנים לדירה או חלל מצומצם, חשוב לבצע בדיקה מקדימה על מנת להבטיח כי השירות שנקבל אכן יהיה הממוקד והאיכותי ביותר. 

כך גם כאשר מגיעים למשרד אדריכלים ועיצוב פנים, אחד הטיפים החשובים ביותר הוא לקבל את מלוא המידע מראש, על מנת להבטיח כי אכן מדובר במשרד עם צוות מקצועי ומנוסה, בעל בקיאות מלאה בנבכי הענף ויכולת לבצע את התכנון המתבקש על הצד הטוב ביותר. 

בין הפרמטרים המקצועיים אליהם יש להתייחס, ראוי לציין את היקף וסוג הפרויקטים שאותו משרד ביצע, המלצות אובייקטיביות מצד לקוחותיו, קיום שיחת היכרות ראשונית בניסיון ללמוד את הדינמיקה המשותפת, וכמובן סוגיית המחיר שהינה משתנה בעל חשיבות לא מבוטלת.

קראו גם: עיצוב פנים לבתים

פרויקט הדמיות חדרי נוער - טובה וצילה משרד אדריכלים

משרד T&Z ורסטיליות היא שם המשחק

משרד האדריכלות ועיצוב הפנים T&Z בניהולן של טובה דוד וצילה רייזר, מציג ניסיון יוצא דופן של למעלה מ-35 שנים בענף.
השתיים, הניחנות ביכולת ורסטילית השואבת השראה ממגוון רחב של סגנונות, תוך שאיפה מתמדת לבטא את 'האני מאמין' שלהן בהלימה עם צרכי הלקוח, מוכיחות במרוצת השנים כי מדובר בנשות מקצוע מובחרות המקפידות על מתן שירות ייחודי המתנהל בגובה העיניים, אשר נועד להוביל לתוצר מוגמר ואיכותי שפשוט קשה להישאר אדישים אליו.

קראו גם – עיצוב משרדים

עיצוב פנים ווילה

תפיסה אדריכלית זו מגולמת הלכה למעשה בעבודה השוטפת של המשרד, המתאפיין בדינאמיות ללא כל צורך בהצגת חתימת יד אדריכלית מובהקת.

נדבך נוסף המייחד את המשרד מתרכז בהקדשת תשומת לב מירבית למימד האנושי, לרבות הקפדה על שקיפות מלאה עם קהל הלקוחות ועבודה בלתי מתפשרת עד לשביעות רצונם המלאה.

יתרה מכך, בזכות מגוון רחב של לקוחות מובילים הן מהמגזר הציבורי והן מהמגזר הפרטי, זוכה המשרד אשר באמתחתו למעלה מ-1000 פרויקטים מסוגים שונים בכל רחבי הארץ, למוניטין גבוה ולהערכה גדולה בקרב מנד לקוחות רחב. 

במידה והינכם זקוקים למשרד אדריכלים ביקנעם או בסביבה? הנכם יותר לנצל את הידע והמיומנויות הקיימות במשרד T&Z, אשר שמו הולך לפניו בזכות ולא בחסד.

קראו גם: מדריך לבחירת אדריכל

פרטיקטים אחרונים

2023-08-10T16:59:50+03:00
WhatsApp chat
דילוג לתוכן