עיצוב בתים פרטיים

משרד T&Z שם דגש מיוחד על תכנון בתים פרטיים, עיצוב בתים פרטיים או עיצוב פנים בתים פרטיים. כחלק מתפיסת עולם שלמה, הדוגלת בהתאמת כל פרויקט לצרכים המשתנים של דייריו, אנו מאמינות כי בדיאלוג עם הלקוח טמונה הצלחתו של הבית.

בתהליך של עיצוב פנים בית פרטי כל מבנה הוא קודם כל חידה: מהם הצרכים של בעלי הבית, מה החלום שהולך איתם מאז ומעולם, איפה נבנה הבית, מה משדרת סביבת המגורים, מי השכנים, מהי הטופוגרפיה, ומאין רואים את קרני השמש. כשהפונקציונליות פוגשת את האסתטיקה, והצרכים נמזגים זה בזה, באות התשובות ומציירות את עצמן על הדף.

כמי שמקדשות את הפונקציונליות אך לא מוותרות על הערך האסתטי וההקפדה על הפרטים, אנו רואות בפרוייקט כמו עיצוב בית פרטי כניצול מקסימלי של היכולות האדריכליות: מצד אחד, תכנון מודרני שהולך עם הזמן ושואף לספק נוחות מירבית תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ומצד שני, יצירת בית במובן העמוק – חלל שנעים לשהות בו, שמשרה על דייריו שלווה, רוגע ואינטימיות, מקום שרוצים לחזור אליו בסוף היום.

גלריית עבודות עיצוב בתים פרטיים

אנו מאמינות שהקפדה על עקרונות הקיימות ושמירה על הסביבה תורמות לחיי הנצח והעל-זמניות של כל מבנה, ועל כן מקפידות לתכנן בהתאם לתפיסת "הבנייה הירוקה", ככל שמאפשרים לנו תוואי השטח, התקציב והפרוגרמה.

בבסיס העבודה על תכנון בתים פרטיים, עיצוב בתים פרטיים ועיצוב פנים לבית פרטי קיים הקשר הבין-אישי, ואנו רואות בלקוח שותף מלא בתכנון. דיאלוג נכון הוא הזדמנות למפגש בין אנשים, ולהיכרות אינטימית עם הצרכים – ולא פעם גם הגדרה מחודשת של רצונות, חלומות ושאיפות שאינן ידועות מראש.

עיצוב בתים פרטיים - טובה וצילה אדריכלים    עיצוב פנים בתים פרטיים - טובה וצילה אדריכלים    תכנון בתים פרטיים - טובה וצילה אדריכלים    עיצוב ותכנון בתים פרטיים - טובה וצילה אדריכלים


תכנון בתים פרטיים לפי צורכי המשפחה

בתהליך של תכנון בתים פרטיים או עיצוב פנים בתים פרטיים נלקחים בחשבון, לצד צורכי המשפחה הספציפיים, גם פני השטח, האור, הצל, הסביבה, ההקשר התרבותי והזרימה בין החללים. החלל הוא המפתח, ומגוון האפשרויות של עיצוב בית פרטי כמוהו כמגוון האנשים, הקרקעות, המיקומים.

איננו מאמינות ב"חתימת יד" אדריכלית מובהקת, ולא דוגלות ב"סגנון אישי" שאדריכל כופה על לקוחותיו. יש לנו כמובן טעם ודעה, וגם ניסיון עתיר ורב שנים והצלחות לאין-ספור. אבל בתהליך של עיצוב פנים בית פרטי, המגוון הוא הייחוד שלנו, היכולת האינסופית לנוע על פני סקאלה רחבה של סגנונות, צרכים ומאוויים. היכולת להקשיב לכל לקוח היא הבסיס לתפיסה האדריכלית שלנו, והאיכות של עבודותינו נבחנת בהתאמה שלהן לחיי היום-יום של המשתמש, הדייר.

לפרטים צרו קשר : 04-8412196